Bill Gates

Bill Gates (* 28. října 1955, Seattle, USA) je americký podnikatel a filantrop. Založil softwarovou společnost Microsoft a pravidelně se umisťuje navrcholu žebříčku nejbohatších lidí světa dle časopisu Forbes. 640kB paměti musí stačit každému. Sdílet na TwitterSdílet na ..

Konfucius

Konfucius (552 / 551 př. n. l.) byl čínský filosof a státník, z jeho učení vychází konfucianismus. Citáty Chyby každého člověka ukazují, kam patří. Sdílet na TwitterSdílet na Facebook Co nechci, aby jiní činili mně, ani já nečiním jiným. Sdílet na ..

Barack Obama

Barack Hussein Obama (* 4. srpna 1961, Honolulu) je americký politik, bývalý senátor za stát Illinois (2005-2008) a současný (44.) prezident USA za Demokratickou stranu, první Afroameričan v úřadu. Citáty Chtěl bych opustit tenhle svět lepší, než byl, když jsem na něj přišel. ..

Conan O’Brien

Conan Christopher O’Brien (* 18. dubna 1963, Brooklyne, Massachusetts) je americký televizní moderátor, komik, scenárista, producent, herec a dabér. Citáty Pokud budete tvrdě pracovat a budete laskaví, stanou se úžasné věci. Sdílet na TwitterSdílet na Facebook

Julius Zeyer

Julius Zeyer (26. dubna 1841, Praha – 29. ledna 1901, Praha) byl český prozaik, epický básník a dramatik německo-francouzského původu. Citáty Býti dobrým člověkem znamená více, než býti velikým umělcem, ač jedno druhé nevylučuje. Sdílet na TwitterSdílet na Facebook ..

Émile Zola

Émile Zola (2. dubna 1840, Paříž, Francie – 29. září 1902, Paříž, Francie) byl francouzský spisovatel, představitel naturalismu. Citáty První láska je los, který nevyhrává, ale celý život si pamatuješ jeho číslo. Sdílet na TwitterSdílet na Facebook   Co je ..