Conan O’Brien

Conan Christopher O’Brien (* 18. dubna 1963, Brooklyne, Massachusetts) je americký televizní moderátor, komik, scenárista, producent, herec a dabér. Citáty Pokud budete tvrdě pracovat a budete laskaví, stanou se úžasné věci. Sdílet na TwitterSdílet na Facebook

Denzel Washington

Denzel Hayes Washington, Jr. (* 28. prosince 1954) je americký herec a režisér, dvojnásobný držitel Oscara. Za mnoho svých rolí získal uznání kritiků. Citáty Baví mě souboj mezi zdánlivě slabými a silnými. Sdílet na TwitterSdílet na Facebook Recept na šťastné ..

Milan Lasica

Milan Lasica (* 1940) je slovenský herec a dramatik. Citáty Čím jsem starší, tím jsem spokojenější. Za takových dvacet let to samou spokojeností nebudu moct vydržet. Sdílet na TwitterSdílet na Facebook Kdo mlčí, buď si nemyslí nic, anebo si myslí svoje. Sdílet na ..

Jack Nicholson

Jack Nicholson, vlastním jménem John Joseph Nicholson (* 22. dubna 1937, Neptune, New Jersey, Spojené státy americké) je americký herec, trojnásobný vítěz filmových cen Oscar a sedminásobný držitel Zlatých glóbů. Citáty Moje matka si nikdy neuvědomovala ironii svých vlastních ..

Charlie Chaplin

Charlie Chaplin, vlastním jménem Sir Charles Spencer Chaplin (16. dubna 1889, Londýn, Spojené království – 25. prosince 1977, Vevey, Švýcarsko) byl anglický herec a režisér, nejznámější tvůrce éry němého filmu. Citáty Mysli na to, že ti při posledním soudu všechny tvé ..

Miroslav Horníček

Miroslav Horníček (10. listopadu 1918 – 15. února 2003) byl český herec, spisovatel, režisér, výtvarník a divadelní teoretik. Citáty Bůh miluje ateisty, protože ho neobtěžují svými problémy. Sdílet na TwitterSdílet na Facebook Být špatným žákem je mnohem ..

Clint Eastwood

Clint Eastwood (* 31. května 1930, San Francisco, Spojené státy americké) je americký herec, režisér a producent. V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem. Sdílet na TwitterSdílet na Facebook

Walter Disney cistáty

Walter Elias „Walt“ Disney (5. prosince 1901, Hermosa, Chicago, Illinois, USA – 15. prosince 1966, Burbank, Kalifornie, USA) byl americký filmový producent, režisér, scenárista, dabér, animátor, podnikatel a filantrop. Ve své době silně ovlivnil zábavní průmysl. Jako zakladatel ..

Coco Chanel citáty

Coco Chanel, vlastním jménem Gabrielle Chanel (19. srpna 1883 Saumur, Pays de la Loire – 10. ledna 1971 Paříž) byla francouzská módní návrhářka, která je považována za klíčovou osobnost v oblasti utváření šatníku moderní ženy. Se svou haute couture udávala od poloviny 20. ..

Arthur C. Clarke citáty

Sir Arthur Charles Clarke (16. prosince 1917 Minehead, Spojené království – 19. března 2008 Kolombo, Srí Lanka) byl britský autor science fiction a vynálezce, nejvíce známý svým románem 2001: Vesmírná odysea. Společně s Robertem Heinleinem a Isaacem Asimovem byli nazýváni ..

NEPŘEHLÉDNĚTE

Charlie Chaplin

Poslední příspěvky

Bill Gates
Konfucius
Barack Obama
Conan O’Brien
Julius Zeyer

Nejčtenější příspěvky

John Lennon citáty
Gabriel Laub citáty
Arthur C. Clarke citáty